شما می توانید به تمام امکانات دسترسی داشته باشید

جمعه 7 دی 1397
12:32
steelcleass

برای ایجاد زندگی ساکنان در بمبئی، جالب است که ممکن است، Godrej Properties راه اندازی Godrej Alive، یک پروژه مسکونی جدید در Mulund West در LBS Road Mumbai است. این پروژه شامل لوکس 1، 2 و 3 واحد BHK در ابعاد مختلف است و دارای طرح های بزرگ و امکانات رفاهی است. Mulund West ارتباط نزدیکی با نزدیکترین شهرها و زیرساخت های بزرگ دارد. Godrej Alive ویژگی های زندگی در سطح جهانی برای ساکنان را به عنوان خانه های شکایت Vastu ارائه می دهد و این پروژه با بسیاری از امکانات لوکس نقطه خال خال. برخی از امکانات فوق العاده موجود در محل آن عبارتند از: کتابخانه الکترونیکی، باشگاه، مرکز تفریحی، ورزشگاه، مناطق انحرافی در محیط، استخر شنا و مسیر پیاده روی. این پروژه به خوبی با فضاهای سبز پر از سبز به عنوان یک جامعه محصور پوشانده شده است و از امکانات و توانمندی های زیادی برخوردار است.
شما می توانید تمام امکانات موجود در محدوده مقرون به صرفه دسترسی داشته باشید و می توانید محدوده قیمت آپارتمان 2 و 3BHK را بررسی کنید. آیا تا به حال از زندگی در مکانی که شما به راحتی می توانید به هر مکان اصلی از علاقه لذت ببرید لذت ببرید؟ Godrej Alive استراتژیک در مکان ای قرار دارد که با مدارس، بیمارستان ها و حومه های غربی مرتبط است. برخی از نشانه های امیدوار کننده در این پروژه عبارتند از Korum Mall، Viviana Mall، دبیرستان Billabong، مدرسه Singhania، بیمارستان Fortis و بیمارستان مشترکی. این پروژه دارای امکانات فراوان مانند بهداشت مناسب، سیستم مدیریت زباله جامد و اتصالات صاف به مراکز عمده جاذبه های شهر است. بنابراین، این روزها یکی از بهترین پروژه های مسکونی در بمبئی برای سرمایه گذاری و مسکونی است. Godrej Alive استراتژیک به عنوان یک پروژه آینده از گروه Godrej توسعه یافته است و در Mulund Thane Circle، در مقابل ساختمان های Raheja Garden یا در کنار هتل Tip Top Plaza قرار دارد. این پروژه بیش از 6.7 هکتار از مناظر با امکانات فراوان دارد. این پروژه در حال حاضر به منظور ارائه خدمات راحت به واحدهای لوکس جهانی 2، 3 و 4 BHK با امکانات و خدمات مختلف در سطح جهانی و اتاق های خواب متفاوت است.
Godrej Alive در دایره Mulund Thane واقع شده است آدرس جدید شما برای زندگی دلپذیر است. هنگامی که به پروژه می آید، Godrej Alive دارای آپارتمان لوکس 2BHK به 4BHK خواهد بود تا با توجه به نیازهای شما بدون مصالحه در مورد امکانات و فضا انتخاب شود. Godrej Alive Mulund نام اعتماد به صنعت املاک و مستغلات است. این پروژه دارای پایان عالی، طراحی نوآورانه و نگاهی عالی است. این چیزی است که این پروژه را منحصر به فرد و ویژه می کند. اگر شما به دنبال خانه ای با کیفیت با محیط بی نظیر هستید، عاقلانه است که در پروژه Godrej Alive Mulund سرمایه گذاری کنید که یکی از بهترین و عاقلانه ترین تصمیمات برای آینده تان است. Godrej Alive Mulund شناخته شده است ورودی عالی با دیدگاه های بی سر و صدا به شما شگفت زده می شود به محض این که شما در حدود 50 درصد از فضای باز با سبزی پر زرق و برق گام می کنید و شما می توانید از فعالیت هایی مانند تای چی، رقص بونگ، تمرین دیجیتال و غیره برای فعال بدن، ذهن و روح شما.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به steelcleass است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات